Trzecia Strona Księżyca > Pełnia

Audycja pełniowa.

(1/2) > >>

mawarm:
Witam, jestem tu nowy. Posłuchałem ostatniej audycji i postanowiłem że dołączę do forumowiczów trzeciej strony, żeby spróbować się czegoś dowiedzieć.
Podoba mi się muzyka puszczana w tej audycji, słucham regularnie jej od jesieni. Chciałem się dowiedzieć od osób bardziej zorientowanych, dlaczego audycja jest nadawana w nocy a potem nie ma już żadnych powtórek? Przykładowo R&R historia powszechna - jest powtarzana. Jak mogę się dowiedzieć kiedy będą następne audycje żeby ich nie przegapić? Dlaczego jest tylko raz w miesiącu? - to wydaje mi się najdziwniejszym pomysłem.. Zwykle dobre audycje powinny być nadawane przynajmniej raz w tygodniu ..
Czy w sklepiku Trójki na Myśliwieckiej można nabyć płyty wykonawców prezentowanych w audycji. A ... uwaga do prowadzących. Jeśli puszczają kawałek nieznany to powinni mówić dokładnie przed i po kawałku co to było i jak się to pisze. No bo skąd mam niby potem wiedzieć czego szukać. Mogliby też tłumaczyć teksty tych nagrań no chyba że są nieciekawe i dlatego tego nie robią. No i pytanie czy ktoś zna knajpki w W-wie gdzie można posluchać takiej muzyki albo jeszcze lepiej się zabawić. Ten DJ z audycji gra w jakimś klubie ktoś może wie? I jeszcze pytanie dlaczego nie można głosować na te kawałki na liście Trójki przecież to checa że słyszę w radiu piosenke chce na nią zagłosować a nie mogę.. >:(

Ice:
No to tak. ;) Audycja nadawana jest w pełnię, bo wtedy jest najodpowiedniejszy klimat. Ja sama nie wyobrażam sobie słuchania TSK w dzień - to musi być czas wyjątkowy. Przynajmniej moim zdaniem. ;) Co do plejlisty, to po każdej audycji jest ona na trójkowej podstronie TSK i na stronie słuchaczy. Pewnie zapomniałam odpowiedzieć na jakieś pytanie, więc pozostali forumowicze uzupełnią moją odpowiedź. ;)

November:

--- Cytat: mawarm w 22 Marzec, 2008, 20:19 ---Witam, jestem tu nowy. Posłuchałem ostatniej audycji i postanowiłem że dołączę do forumowiczów trzeciej strony, żeby spróbować się czegoś dowiedzieć.
Podoba mi się muzyka puszczana w tej audycji, słucham regularnie jej od jesieni. Chciałem się dowiedzieć od osób bardziej zorientowanych, dlaczego audycja jest nadawana w nocy a potem nie ma już żadnych powtórek? Przykładowo R&R historia powszechna - jest powtarzana.
(...)
Dlaczego jest tylko raz w miesiącu? - to wydaje mi się najdziwniejszym pomysłem.. Zwykle dobre audycje powinny być nadawane przynajmniej raz w tygodniu ..
 
--- Koniec cytatu ---

Sprawia nie jest taka prosta. Podobny wątek (o porze i częstotliwości emisji) już był http://www.tsk.trojka.info/component/option,com_smf/Itemid,69/topic,19.0/
TSK ma niepowtarzalny klimat właśnie nocą trudno (nie tylko mi) wyobrazić sobie żeby była nadawana o innej porze. Powtórki to może i jakaś myśl, ale świadomość, że audycja jest odtwarzana z puszki jakoś zabiłaby całą magię. Można ją zawsze  nagrywać i odsłuchiwać w dogodnej chwili (a w sieci są osoby, które nagrywają i udostępniają wszystkie dotychczasowe audycje).


--- Cytat: mawarm w 22 Marzec, 2008, 20:19 ---Jak mogę się dowiedzieć kiedy będą następne audycje żeby ich nie przegapić?
--- Koniec cytatu ---
Na stronie głównej jest skrypt, który odlicza dni do następnej audycji. Poza tym warto śledzić fazy księżyca, odwiedzać stronę trójki i słuchaczy, a na pewno nie przegapi się audycji.


--- Cytat: mawarm w 22 Marzec, 2008, 20:19 ---Czy w sklepiku Trójki na Myśliwieckiej można nabyć płyty wykonawców prezentowanych w audycji.
--- Koniec cytatu ---
Obawiam się że nie. Aczkolwiek 100% na to pytanie nie dam. Na pewno część płyt w Polsce to rarytasy i ich dystrybucja ogranicza się do kilkuset sztuk.


--- Cytat: mawarm w 22 Marzec, 2008, 20:19 ---A ... uwaga do prowadzących. Jeśli puszczają kawałek nieznany to powinni mówić dokładnie przed i po kawałku co to było i jak się to pisze. No bo skąd mam niby potem wiedzieć czego szukać. Mogliby też tłumaczyć teksty tych nagrań no chyba że są nieciekawe i dlatego tego nie robią.
--- Koniec cytatu ---
Czyli w praktyce musieliby robić to przed i po każdym utworze, bo zawsze zdarzy się słuchacz, który nie będzie znał danego utworu. Spis utworów granych w audycji pojawia się na wyżej wspomnianych stronach. Tutaj jest np. z ostatniej audycji http://www.tsk.trojka.info/marzec-2008.html


--- Cytat: mawarm w 22 Marzec, 2008, 20:19 ---Ten DJ z audycji gra w jakimś klubie ktoś może wie?
--- Koniec cytatu ---
Raz w miesiącu na pewno w najgłębszym kraterze na Księżycu. Poza tym zdarzyło mu się bywać w Polsce, ale teraz już dawno Go nie było.


--- Cytat: mawarm w 22 Marzec, 2008, 20:19 --- I jeszcze pytanie dlaczego nie można głosować na te kawałki na liście Trójki przecież to checa że słyszę w radiu piosenke chce na nią zagłosować a nie mogę.. >:(

--- Koniec cytatu ---
Nie wiem na jakiej zasadzie wybierane są propozycje do LP3, ale przypuszczam, że jeśli Pan Piotr Baron dostałby więcej maili z jakąś propozycją do bodajże poczekalni to pewnie zagrałby i dany utwór.

Ice:

--- Cytuj ---Raz w miesiącu na pewno w najgłębszym kraterze na Księżycu. Poza tym zdarzyło mu się bywać w Polsce, ale teraz już dawno Go nie było.
--- Koniec cytatu ---

- hahah... ;)

Patryk:
A ja witam Was
i mam następujace pytanie: można prosić namiar na kogoś kto nagrywa tą moją ulubioną audycję?
ja niestety nie mam zbytnio możliwości słuchania całości audycji (a jak mam to się orientuję np
2-3 dni za późno [mam takie 'coś' że ze 2-3 dni po pełni łapie mnie depresja] to mi sie przy okazji przypomina)
owszem, niby można sciagnac playliste ale lista utworów bez przerywników prowadzących to jest kiepska...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej