Trzecia Strona Księżyca > Księżycowi Czarodzieje

A gdyby tak dr S i inź P zagościli na antenie PR3 także w innych porach?

<< < (3/4) > >>

BlazakoV:
Pogadałem tu i tam z pewnymi osobami z "wewnątrz". Ta pewna osoba także prowadziła audycję w Mocnych Nocnych. :)

Otóż w ramówce jest straszny tłok. Nawet, jakby nie było innych przeszkód - to po prostu w nocy generalnie nie ma już miejsca. HCH i Ossobliwości już są co 2 tygodnie na zmianę (a HCH nie było w nocy, generalnie można by przenieść w miejsce Programu Alternatywnego i w jakiś sposób połączyć (w wakacje było całkiem nieźle) , albo po prostu oddać jeden dzień PA) - ale to tylko jedna z audycji.

Drugim sposobem na zwiększenie ilości miejsca (i to byłoby chyba najprostsze) to namówienie dyrektora, aby odpuścił Trójkowy Budzik - przez co co miesiąc mielibyśmy 6 godzin, a to już jest coś.

Można jeszcze skasować Budzik zupełnie (wrzucić wtedy np Kordowicza z muzyką elektroniczna, bliską czasem TSK, poprzesuwać co-nieco przez co byłoby trochę ekstra miejsca) - ale tutaj przyszłości nie widzę.

Więcej możliwości nie widać. Polecam forum programu trzeciego: http://forum.polskieradio.pl/trojka/ trzeba tam po prostu zrobić dym. Ja od jakiegoś czasu tam aktywnie urzęduje (tworząc lobby za cieżką muzyką), choć redaktorzy i dyrektorzy tam (przynajmniej oficjalnie) się nie wypowiadają - to czytają i analizują, zapewniam. Temat pewnie już gdzieś jest, jak nie, zawsze można założyć nowy.

Zarathos:
Ja tam proponuję trzymać się tradycji kalendarza księżycowego. Druga audycja mogła by być osadzona w trakcie nowiu :), troche inny to klimat niż pełnia ale nadal chyba ciekawy!

November:

--- Cytat: pradziad w 25 Listopad, 2007, 03:32 ---co o tym sądzą Panowie?

--- Koniec cytatu ---
Myślę, że właśnie od tego należałoby zacząć jakiekolwiek działania...

Robienie dymu na forum trójki niekoniecznie może przynieść zamierzone efekty, a wręcz przeciwnie. Raczej podciągnięcie wątku, że za mało jest takiej muzyki i przydałoby się jej więcej mogłoby coś dać.

Warto byłoby też wyrażać swoje opinie o TSK na forum i w mailach do prowadzących audycję. Z tego, co kojarzę to na początku o tym, czy audycja zagości na stałe w eterze miała zadecydować ilość maili przychodzących na adres pelnia@polskieradio.pl Może najlepiej byłoby działać w taki właśnie sposób?
A i sama strona jest przecież dowodem na to że jest zapotrzebowanie na taką muzykę i audycję, (bo przecież nie każda doczekała się swojej oficjalnej strony...)
BlazakoV:
Robienie dymu - ale oczywiście w pozytywnym znaczeniu. :)

Generalnie można też słać mile pod adresy "ogólne".

Electrofanka:
Oczywiście to świetny pomysł :) Przede wszystkim powinni być częściej... ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej