Inne Galaktyki > Koncerty i Festiwale

THE CURE

<< < (2/5) > >>

Katatonia:

--- Cytat: VLAD IV w 09 Luty, 2008, 22:32 ---Bardzo chciałbym pojechać na "Kiurczaków" (jak mawiał Tomek Beksiński) , ale jeszcze nie mam biletu.... podobno jeszcze są , cóż pożyjemy zobaczymy .

--- Koniec cytatu ---To na co czekasz? Na Torwar wyprzedane dawno, ale jak przed chwilą sprawdzałam, do Spodka można jeszcze kupić za 100 złotych, jakieś siedzące..  Eventim

To już jak jesteś zainteresowany, to sobie sprawdź.  Po za tym na Allegro  BIlety

Nic tylko zaopatrzyć się w bilecik i 18 bądź 19 stawić się na koncercie ;)

Pozdrawiam!

VLAD IV:
Katatonia masz rację do Katowic ( tam mam blisko ) zostały już tylko siedzące za 100 złotych .... a jako że nie jestem już pierwszej młodości to nawet dobrze się składa iż będę mógł sobie spocząć  ;)

Katatonia:

--- Cytat: VLAD IV w 11 Luty, 2008, 12:40 ---Katatonia masz rację do Katowic ( tam mam blisko ) zostały już tylko siedzące za 100 złotych .... a jako że nie jestem już pierwszej młodości to nawet dobrze się składa iż będę mógł sobie spocząć  ;)

--- Koniec cytatu ---

Ja niestety w tym strasznym mieście studiuję, choć w tym wypadku, to nawet się cieszę, bo ominą mnie dojazdy i  czeka mnie tylko spacerek do Spodka..

Ale skoro chce Ci się jeszcze na koncerty jeździć, to nie jest z Tobą tak źle ;) To do zobaczenia za 8 dni :) Tylko szkoda, że jak narazie nic o after party nie słychać, ale jak stwierdziłam ostatnio zawsze można pójść za "kjurowym tłumem" ;)

Katatonia:
Do koncertu zostalo odpowiednio 6 i 7 dni, czas oczekiwania można umilić sobie słuchając

AKADEMII MUZYCZNEJ TRÓJKI w środę od 22 do 23, w radiowej Trójce,

poprowadzi ją Piotr Stelmach a w całości poświęcona będzie THE CURE , POLECAM!!!

ubik:
Zastanawiam się czy nie pojechać na Cure do Spodka. Czy ktoś wie co grają na tej trasie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej