TSK - Oficjalne Forum Słuchaczy

Świt => Działalność forum i strony => Wątek zaczęty przez: admin w 25 Listopad, 2007, 00:50

Tytuł: :)
Wiadomość wysłana przez: admin w 25 Listopad, 2007, 00:50
Uff prawie gotowe :)  ;D
Tytuł: Odp: :)
Wiadomość wysłana przez: riffgoth w 25 Listopad, 2007, 00:53
Stronka prawie doskonała:)
właściwie nic nie sugeruje bo domyślam się że tych kilka niedociągnięć wkrótce zostanie poprawionych :)
poza tym to dziękuje, czekałem na taką stronkę :)
Tytuł: Odp: :)
Wiadomość wysłana przez: November w 25 Listopad, 2007, 01:41
Wszelkie sugestie mile widziane. Przecież od tego jest forum i ten dział :)
Strona owszem będzie dopracowywana. Założeniem było zaprezentowanie jej w listopadzie, bo to magiczny miesiąc, a pomysł stworzenia pojawił się całkiem niedawno więc była także obawa, czy uda się wyrobić... Jak widać w jakiś 95% udało się.
Z czasem  będzie się rozrastać i udoskonalać, ale do tego potrzeba także współpracy  Słuchaczy do czego gorąco zachęcam.
Tytuł: Odp: :)
Wiadomość wysłana przez: nOway w 25 Listopad, 2007, 01:43
Hmm, nie wiem czy odpowiednie miejsce na taki wpis ale co tam :)

Ulfa Soderberga z pazdziernikowej playlisty mozna podlinkowac pod: http://sephiroth.coldmeat.se (http://sephiroth.coldmeat.se).
Sephiroth to jego drugi project, a na stronie znajduje sie wspolna dyskografia.
Tytuł: Odp: :)
Wiadomość wysłana przez: November w 25 Listopad, 2007, 01:50
Miejsce jak najbardziej odpowiednie. Link już podpięty. Dziękuję.
Resztę postaram się uzupełnić na dniach.
Tytuł: Odp: :)
Wiadomość wysłana przez: November w 04 Marzec, 2008, 02:40
Jest drobny błąd na stronie głównej TSK. W programach pod systemem XP + IE 6.0 lub Mozilla Firefox po rozłożeniu zakładki ulubione i dalej po rozszerzeniu jej do prawa zewnętrzne poziome linie ramki rozjeżdżają się i zachodzą na siebie, natomiast w programie IE nie wyświetla się dolny pasek z informacją copyright, który w systemie pod Visą + IE 7.0 już jest widoczny. :-X
 

Ramki są zrobione "na sztywno" to dlatego, a wszystko przez to, żeby działało dobrze w różnych rozdzielczościach i przeglądarkach.

IE ma swoje humory i jako przeglądarka sprawiała największe problemy z prawidłowym wyświetlaniem strony, ten z wyświetlaniem paska copyright właśnie w wersjach <7.0 jest nam znany i w chwili obecnej nie za bardzo możliwy do przeskoczenia. Ale to taki drobny szczegół, bo resztę strony na szczęście wyświetla prawidłowo. Dzięki za czujność :)
Tytuł: Odp: :)
Wiadomość wysłana przez: Bartosz w 31 Styczeń, 2010, 01:34
Witam serdecznie i pierwszy raz na TSK (która to nazwa z zespołem australijskim TSK TSK TSK - a nazwy tej tak się nie pisze - jak nic mi się kojarzy!) :).

Bardzo zainteresowała mnie piosenka - bodajże druga w ogóle w dzisiejszo-nocnej audycji. Playlistę chętnie bym podejrzał, był to kawałek pomiędzy Cocteau Twins a Vyllies - z kobiecym wokalem, nie wiem czy nie były w eterze nawet dwa!

Jednakże playlista żadna na forum nie jest dostępna, po kliknięciu na październik nawet czy listopad - wyskakuje ERROR 404: Brak komponentu.

Proszę o odpowiedź w sprawie tego zespołu, jako, że jestem lunatykującym opętanym wręcz łowcą ciekawych dźwięków (i w końcu z konwencji lat 80-tych też czasem trzeba się wynurzyć a pochodziły one z płyty bodajże jak dobrze usłyszałem - wydanej w 2009).

Także ciekaw jestem playlisty dzisiejszej właśnie - która chyba może być dostępna za pare dni - jak i playlist poprzednich.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie!
tsk tsk tsk!
Tytuł: Odp: :)
Wiadomość wysłana przez: November w 29 Marzec, 2010, 23:34
Jednakże playlista żadna na forum nie jest dostępna, po kliknięciu na październik nawet czy listopad - wyskakuje ERROR 404: Brak komponentu.
Playlisty można podejrzeć na stronie głównej w dziale Serenady i Pieśni . Z ostatniej audycji chociażby tutajhttp://www.tsk.trojka.info/serenady-i-piesni/2010/luty-2010.html (http://www.tsk.trojka.info/serenady-i-piesni/2010/luty-2010.html)
Linki na forum mogą nie działać, bo strona jakiś czas temu została przeniesiona na inny serwer