Świt > Działalność forum i strony

:)

<< < (2/2)

November:

--- Cytat: messin w 02 Marzec, 2008, 08:01 ---Jest drobny błąd na stronie głównej TSK. W programach pod systemem XP + IE 6.0 lub Mozilla Firefox po rozłożeniu zakładki ulubione i dalej po rozszerzeniu jej do prawa zewnętrzne poziome linie ramki rozjeżdżają się i zachodzą na siebie, natomiast w programie IE nie wyświetla się dolny pasek z informacją copyright, który w systemie pod Visą + IE 7.0 już jest widoczny. :-X
 

--- Koniec cytatu ---

Ramki są zrobione "na sztywno" to dlatego, a wszystko przez to, żeby działało dobrze w różnych rozdzielczościach i przeglądarkach.

IE ma swoje humory i jako przeglądarka sprawiała największe problemy z prawidłowym wyświetlaniem strony, ten z wyświetlaniem paska copyright właśnie w wersjach <7.0 jest nam znany i w chwili obecnej nie za bardzo możliwy do przeskoczenia. Ale to taki drobny szczegół, bo resztę strony na szczęście wyświetla prawidłowo. Dzięki za czujność :)

Bartosz:
Witam serdecznie i pierwszy raz na TSK (która to nazwa z zespołem australijskim TSK TSK TSK - a nazwy tej tak się nie pisze - jak nic mi się kojarzy!) :).

Bardzo zainteresowała mnie piosenka - bodajże druga w ogóle w dzisiejszo-nocnej audycji. Playlistę chętnie bym podejrzał, był to kawałek pomiędzy Cocteau Twins a Vyllies - z kobiecym wokalem, nie wiem czy nie były w eterze nawet dwa!

Jednakże playlista żadna na forum nie jest dostępna, po kliknięciu na październik nawet czy listopad - wyskakuje ERROR 404: Brak komponentu.

Proszę o odpowiedź w sprawie tego zespołu, jako, że jestem lunatykującym opętanym wręcz łowcą ciekawych dźwięków (i w końcu z konwencji lat 80-tych też czasem trzeba się wynurzyć a pochodziły one z płyty bodajże jak dobrze usłyszałem - wydanej w 2009).

Także ciekaw jestem playlisty dzisiejszej właśnie - która chyba może być dostępna za pare dni - jak i playlist poprzednich.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie!
tsk tsk tsk!

November:

--- Cytat: Bartosz w 31 Styczeń, 2010, 01:34 ---Jednakże playlista żadna na forum nie jest dostępna, po kliknięciu na październik nawet czy listopad - wyskakuje ERROR 404: Brak komponentu.

--- Koniec cytatu ---
Playlisty można podejrzeć na stronie głównej w dziale Serenady i Pieśni . Z ostatniej audycji chociażby tutajhttp://www.tsk.trojka.info/serenady-i-piesni/2010/luty-2010.html
Linki na forum mogą nie działać, bo strona jakiś czas temu została przeniesiona na inny serwer

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej